Peter PEX Peter PEX
Peter PEX
Madalmaad

Sünnikuupäev : , Zutphen

Neljas ametiaeg Peter PEX

Fraktsioonid

  • 19-07-1994 / 19-01-1997 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christen Democratisch Appèl (Madalmaad)

Esimees

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee

Aseesimees

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Välismajandussuhete komitee

Liikmed

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Välismajandussuhete komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 21-07-1994 / 17-09-1996 : Rahanduse allkomitee
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-02-1997 : Petitsioonide komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees