Holger GUSTAFSSON Holger GUSTAFSSON
Holger GUSTAFSSON
Rootsi

Sünnikuupäev : , Otterstad

Neljas ametiaeg Holger GUSTAFSSON

Fraktsioonid

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Kristdemokratiska samhällspartiet (Rootsi)

Liikmed

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 07-04-1995 / 08-10-1995 : Inimõiguste allkomitee
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee