Luciano PETTINARI Luciano PETTINARI
Luciano PETTINARI
Itaalia

Sünnikuupäev : , Milano

Neljas ametiaeg Luciano PETTINARI

Fraktsioonid

  • 19-07-1994 / 05-01-1995 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete liitfraktsioon - Aseesimees
  • 06-01-1995 / 19-01-1995 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Aseesimees
  • 20-01-1995 / 24-05-1998 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Aseesimees
  • 25-05-1998 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 19-07-1994 / 27-06-1996 : Rifondazione comunista (Itaalia)
  • 28-06-1996 / 19-07-1999 : Comunisti unitari (Itaalia)

Liikmed

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 11-10-1995 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Asendusliige

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Inimõiguste allkomitee
  • 16-01-1997 / 24-05-1998 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 22-03-1999 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee