Mathieu GROSCH Mathieu GROSCH
Mathieu GROSCH
Belgia

Sünnikuupäev : , Eupen

Neljas ametiaeg Mathieu GROSCH

Fraktsioonid

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christliche Soziale Partei: Europäische Volkspartei (Belgia)

Aseesimees

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee

Liikmed

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi, Slovaki Vabariigi ning Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegatsioon EL-Sloveenia parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee