Hynek FAJMON Hynek FAJMON
Hynek FAJMON
Tšehhi

Sünnikuupäev : , Nymburk

Viies ametiaeg Hynek FAJMON

Fraktsioonid

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Vaatleja
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Euroopa Rahvaerakonna (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Občanská demokratická strana (Tšehhi)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Občanská demokratická strana (Tšehhi)

Liikmed

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Eelarvekomisjon

Vaatleja

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Eelarvekomisjon