Volkmar GABERT Volkmar GABERT
Volkmar GABERT
Saksamaa

Sünnikuupäev : , Dreihunken

Esimene ametiaeg Volkmar GABERT

Fraktsioonid

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sotsialistide fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Saksamaa)

Liikmed

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Eelarvekontrolli komitee
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Transpordikomitee
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatsioon Euroopa Parlamendi ja Portugali parlamendi ühiskomitees