José Manuel FERNANDES José Manuel FERNANDES
José Manuel FERNANDES

Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon

Liige

Portugal - Partido Social Democrata (Portugal)

Sünnikuupäev : , Vila Verde

Üheksas koosseisu ametiaeg José Manuel FERNANDES

Fraktsioonid

  • 02-07-2019 ... : Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad

  • 02-07-2019 ... : Partido Social Democrata (Portugal)

Esimees

  • 26-09-2019 ... : Delegatsioon Brasiilia Liitvabariigiga suhtlemiseks

Liikmed

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegatsioon Brasiilia Liitvabariigiga suhtlemiseks
  • 02-07-2019 ... : Eelarvekomisjon
  • 02-07-2019 ... : Delegatsioon Mercosuri riikidega suhtlemiseks
  • 02-07-2019 ... : Delegatsioon Euroopa – Ladina-Ameerika parlamentaarses assamblees
  • 26-09-2019 ... : Delegatsioonide juhtide konverents
  • 12-02-2020 ... : Eelarvekontrollikomisjon

Asendusliige

  • 02-07-2019 ... : Tööhõive- ja sotsiaalkomisjon
  • 02-07-2019 ... : Delegatsioon Magribi riikide ja Araabia Magribi Liiduga suhtlemiseks, sh ELi–Maroko, ELi–Tuneesia ja ELi–Alžeeria parlamentaarsetes ühiskomisjonides
  • 02-07-2019 ... : Delegatsioon Vahemere Liidu parlamentaarses assamblees

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg

Aadress

  • European Parliament
    Office

    1047 Bruxelles