Lehe sisu juurde (vajutage „Enter“)
Otse keelemenüüsse (vajutage „Enter“)
Otse otsingumenüüsse (vajutage „Enter“)
ET - eesti keel
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Muud veebisaidid
Muud veebisaidid
Uudised
Teemad
Parlamendiliikmed
Kõik parlamendist
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Valimised
Multimedia Centre
Presidendi veebisait
Peasekretariaat
Think tank
EP Newshub
Teie teenistuses
Visiidid
Legislative train
Lepingud ja toetused
Register
Avatud andmete portaal
Büroo Eestis
Parlamendiliikmed
Euroopa Parlament
Otsing
Otsing
Palun täitke see väli
Euroopa Parlament
Otsing
Menüü
Algus
Otsi
Täpsem otsing
Istungisaali sirvimine
Risttabeli sirvimine
Kõik parlamendiliikmed
Uued / lahkuvad parlamendiliikmed
Uued liikmed
Lahkuvad liikmed
Assistendid
Kataloog
Otsi Euroopa Parlamendi liikmete kohtumisi
Eetika ja läbipaistvus
Parlamendiliikmete suhtes kohaldatavate reeglite kohta
Teave laiendatud töörühmade kohta
Täpsem otsing
Nimi
Fraktsioonid
Kõik fraktsioonid
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsioon Euroopa Parlamendis
Uueneva Euroopa fraktsioon
Roheliste / Euroopa Vabaliidu fraktsioon
Euroopa Konservatiivide ja Reformistide fraktsioon
Identiteedi ja Demokraatia fraktsioon
Euroopa Parlamendi Vasakpoolsete fraktsioon - GUE/NGL
Fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
Riik
Kõik riigid
Belgia
Bulgaaria
Tšehhi
Taani
Saksamaa
Eesti
Iirimaa
Kreeka
Hispaania
Prantsusmaa
Horvaatia
Itaalia
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Ungari
Malta
Madalmaad
Austria
Poola
Portugal
Rumeenia
Sloveenia
Slovakkia
Soome
Rootsi
Valimispiirkonnad
Kõik valimispiirkonnad
Poliitilised organid
Kõik organid
Parlamendikomisjonid
Delegatsioonid
Muud organid
Parlamendikomisjonid või delegatsioonid, olenevalt eelnevast väljast
Kõik
Otsing
Otsing
Tulemus(ed): 102
Lae alla PDF-formaadis
Lae alla XML-formaadis
Atidzhe ALIEVA-VELI
Uueneva Euroopa fraktsioon
Bulgaaria
Movement for Rights and Freedoms
Abir AL-SAHLANI
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rootsi
Centerpartiet
Catherine AMALRIC
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Parti Radical
Barry ANDREWS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Iirimaa
Fianna Fáil Party
Andrus ANSIP
Uueneva Euroopa fraktsioon
Eesti
Eesti Reformierakond
Petras AUŠTREVIČIUS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Leedu
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Malik AZMANI
Uueneva Euroopa fraktsioon
Madalmaad
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
José Ramón BAUZÁ DÍAZ
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Stéphane BIJOUX
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
La République en marche
Izaskun BILBAO BARANDICA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Partido Nacionalista Vasco
Vlad-Marius BOTOŞ
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rumeenia
Uniunea Salvați România
Gilles BOYER
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Horizons
Sylvie BRUNET
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Mouvement Démocrate
Jordi CAÑAS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Pascal CANFIN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Liste Renaissance
Fabio Massimo CASTALDO
Uueneva Euroopa fraktsioon
Itaalia
Azione
Catherine CHABAUD
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Mouvement Démocrate
Dita CHARANZOVÁ
Uueneva Euroopa fraktsioon
Tšehhi
Independent
Olivier CHASTEL
Uueneva Euroopa fraktsioon
Belgia
Mouvement Réformateur
Asger CHRISTENSEN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Taani
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Ilana CICUREL
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Liste Renaissance
Dacian CIOLOŞ
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rumeenia
REPER
Katalin CSEH
Uueneva Euroopa fraktsioon
Ungari
Momentum
Nicola DANTI
Uueneva Euroopa fraktsioon
Itaalia
Italia Viva – Il Centro
Jérémy DECERLE
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
LISTE L'EUROPE ENSEMBLE
Martina DLABAJOVÁ
Uueneva Euroopa fraktsioon
Tšehhi
Independent
Anna Júlia DONÁTH
Uueneva Euroopa fraktsioon
Ungari
Momentum
Lucia ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ
Uueneva Euroopa fraktsioon
Slovakkia
Independent
Engin EROGLU
Uueneva Euroopa fraktsioon
Saksamaa
Freie Wähler
Laurence FARRENG
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Mouvement Démocrate
Giuseppe FERRANDINO
Uueneva Euroopa fraktsioon
Itaalia
Azione
Valter FLEGO
Uueneva Euroopa fraktsioon
Horvaatia
Istarski demokratski sabor - Dieta democratica istriana
Claudia GAMON
Uueneva Euroopa fraktsioon
Austria
NEOS – Das Neue Österreich
Vlad GHEORGHE
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rumeenia
Independent
Andreas GLÜCK
Uueneva Euroopa fraktsioon
Saksamaa
Freie Demokratische Partei
Charles GOERENS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Luksemburg
Parti démocratique
Sandro GOZI
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Liste Renaissance
Bart GROOTHUIS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Madalmaad
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Klemen GROŠELJ
Uueneva Euroopa fraktsioon
Sloveenia
GS
Christophe GRUDLER
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Mouvement Démocrate
Bernard GUETTA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Liste Renaissance
Svenja HAHN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Saksamaa
Freie Demokratische Partei
Valérie HAYER
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Renaissance
Martin HLAVÁČEK
Uueneva Euroopa fraktsioon
Tšehhi
ANO 2011
Martin HOJSÍK
Uueneva Euroopa fraktsioon
Slovakkia
Progresívne Slovensko
Jan HUITEMA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Madalmaad
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Ivars IJABS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Läti
Attīstībai/Par!
Sophia IN 'T VELD
Uueneva Euroopa fraktsioon
Madalmaad
Independent
Irena JOVEVA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Sloveenia
GS
Pierre KARLESKIND
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
La République en marche
Karin KARLSBRO
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rootsi
Liberalerna
Elsi KATAINEN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Soome
Suomen Keskusta
Michael KAUCH
Uueneva Euroopa fraktsioon
Saksamaa
Freie Demokratische Partei
Billy KELLEHER
Uueneva Euroopa fraktsioon
Iirimaa
Fianna Fáil Party
Fabienne KELLER
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Agir - La Droite constructive
Ondřej KNOTEK
Uueneva Euroopa fraktsioon
Tšehhi
ANO 2011
Moritz KÖRNER
Uueneva Euroopa fraktsioon
Saksamaa
Freie Demokratische Partei
Ondřej KOVAŘÍK
Uueneva Euroopa fraktsioon
Tšehhi
ANO 2011
Georgios KYRTSOS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Kreeka
Independent
Ilhan KYUCHYUK
Uueneva Euroopa fraktsioon
Bulgaaria
Movement for Rights and Freedoms
Guy LAVOCAT
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Renaissance
Nathalie LOISEAU
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Liste Renaissance
Morten LØKKEGAARD
Uueneva Euroopa fraktsioon
Taani
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Bergur Løkke RASMUSSEN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Taani
MODERATERNE
Karen MELCHIOR
Uueneva Euroopa fraktsioon
Taani
Independent
Jozef MIHÁL
Uueneva Euroopa fraktsioon
Slovakkia
Independent
Iskra MIHAYLOVA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Bulgaaria
Movement for Rights and Freedoms
Alin MITUȚA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rumeenia
REPER
Ulrike MÜLLER
Uueneva Euroopa fraktsioon
Saksamaa
Freie Wähler
Caroline NAGTEGAAL
Uueneva Euroopa fraktsioon
Madalmaad
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Javier NART
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Independiente
Jan-Christoph OETJEN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Saksamaa
Freie Demokratische Partei
Max ORVILLE
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Mouvement Démocrate
Urmas PAET
Uueneva Euroopa fraktsioon
Eesti
Eesti Reformierakond
Maite PAGAZAURTUNDÚA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Delegación Ciudadanos Europeos
Mauri PEKKARINEN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Soome
Suomen Keskusta
Morten PETERSEN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Taani
Det Radikale Venstre
Dragoş PÎSLARU
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rumeenia
REPER
Eva Maria POPTCHEVA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Erik POULSEN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Taani
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Samira RAFAELA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Madalmaad
Democraten 66
Frédérique RIES
Uueneva Euroopa fraktsioon
Belgia
Mouvement Réformateur
Catharina RINZEMA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Madalmaad
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Dominique RIQUET
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Mouvement Radical Social-Libéral
María Soraya RODRÍGUEZ RAMOS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Monica SEMEDO
Uueneva Euroopa fraktsioon
Luksemburg
Fokus
Susana SOLÍS PÉREZ
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Ramona STRUGARIU
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rumeenia
REPER
Róża THUN UND HOHENSTEIN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Poola
Polska 2050
Irène TOLLERET
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Liste Renaissance
Jana TOOM
Uueneva Euroopa fraktsioon
Eesti
Eesti Keskerakond
Nils TORVALDS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Soome
Svenska folkpartiet
Dragoş TUDORACHE
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rumeenia
REPER
Hilde VAUTMANS
Uueneva Euroopa fraktsioon
Belgia
Open Vlaamse Liberalen en Democraten
Marie-Pierre VEDRENNE
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Mouvement Démocrate
Guy VERHOFSTADT
Uueneva Euroopa fraktsioon
Belgia
Open Vlaamse Liberalen en Democraten
Adrián VÁZQUEZ LÁZARA
Uueneva Euroopa fraktsioon
Hispaania
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Emma WIESNER
Uueneva Euroopa fraktsioon
Rootsi
Centerpartiet
Michal WIEZIK
Uueneva Euroopa fraktsioon
Slovakkia
Progresívne Slovensko
Salima YENBOU
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Renaissance
Stéphanie YON-COURTIN
Uueneva Euroopa fraktsioon
Prantsusmaa
Liste Renaissance
Marco ZULLO
Uueneva Euroopa fraktsioon
Itaalia
Independent