Rochtain ar inneachar an leathanaigh (brúigh ‘Enter’)
Rochtain dhíreach ar roghchlár na dteangacha (brúigh ‘Enter’)
Rochtain dhíreach ar an roghchlár cuardaigh (brúigh ‘Enter’)
GA - Gaeilge
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Nuacht
Topaicí
Feisirí
Maidir leis an bParlaimint
Seisiún iomlánach
Coistí
Toscaireachtaí
Toghcháin
Suíomhanna gréasáin eile
Suíomhanna gréasáin eile
Nuacht
Topaicí
Feisirí
Maidir leis an bParlaimint
Seisiún iomlánach
Coistí
Toscaireachtaí
Toghcháin
Multimedia Centre
Láithreán gréasáin Uachtarán
Ard-Rúnaíocht
Meitheal Mhachnaimh
EP Newshub
Faoi do réir
Cuairteanna
Legislative train
Conarthaí agus deontais
Cláraigh
Tairseach Sonraí Oscailte
Hoifigí idirchaidrimh
Feisirí
Parlaimint na hEorpa
Cuardaigh
Cuardaigh
Comhlánaigh an réimse seo le do thoil
Parlaimint na hEorpa
Cuardaigh
Roghchlár
Baile
Cuardaigh
Cuardach casta
Brabhsáil an Seomra Tionóil
Brabhsáil an tábla
Liosta iomlán
Isteach/Amach
Feisirí atá ar tí dul i mbun oifige
Feisirí atá ar tí oifig a fhágáil
Cúntóirí
Eolaire
Cuardaigh cruinnithe na bhFeisirí
Eitic agus trédhearcacht
Eolas faoi rialacha do na Feisirí
Eolas faoi idirghrúpaí
Cuardach casta
Ainm
Grúpaí polaitiúla
Na grúpaí polaitiúla uile
Grúpa Pháirtí an Phobail Eorpaigh (Na Daonlathaithe Críostaí)
Grúpa an Aontais Fhorásach na Sóisialaithe agus na nDaonlathaithe i bParliament na hEorpa
Grúpa Renew Europe
An Grúpa Glas/Grúpa na Saor-Comhghuaillíochta Eorpaí
An Grúpa do Choimeádaigh agus Leasaitheoirí na hEorpa
Grúpa na Féiniúlachta agus an Daonlathais
Grúpa na Clé i bParlaimint na hEorpa - GUE/NGL
Feisirí Neamhcheangailte
Tír
Na tíortha uile
an Bheilg
an Bhulgáir
an tSeicia
an Danmhairg
an Ghearmáin
an Eastóin
Éire
an Ghréig
an Spáinn
an Fhrainc
an Chróit
an Iodáil
an Chipir
an Laitvia
an Liotuáin
Lucsamburg
an Ungáir
Málta
an Ísiltír
an Ostair
an Pholainn
an Phortaingéil
an Rómáin
an tSlóivéin
an tSlóvaic
an Fhionlainn
an tSualainn
Toghlaigh
Na toghlaigh uile
Comhlachtaí polaitiúla
Na comhlachtaí uile
Coistí
Toscaireachtaí
Comhlachtaí eile
Coistí nó Toscaireachtaí, ag brath ar an réimse roimhe seo
Uile
Cuardaigh
Cuardaigh
Toradh/Torthaí: 102
Íoslódáil i bhformáid PDF
Íoslódáil i bhformáid XML
Atidzhe ALIEVA-VELI
Grúpa Renew Europe
an Bhulgáir
Movement for Rights and Freedoms
Abir AL-SAHLANI
Grúpa Renew Europe
an tSualainn
Centerpartiet
Catherine AMALRIC
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Parti Radical
Barry ANDREWS
Grúpa Renew Europe
Éire
Fianna Fáil Party
Andrus ANSIP
Grúpa Renew Europe
an Eastóin
Eesti Reformierakond
Petras AUŠTREVIČIUS
Grúpa Renew Europe
an Liotuáin
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Malik AZMANI
Grúpa Renew Europe
an Ísiltír
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
José Ramón BAUZÁ DÍAZ
Grúpa Renew Europe
an Spáinn
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Stéphane BIJOUX
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
La République en marche
Izaskun BILBAO BARANDICA
Grúpa Renew Europe
an Spáinn
Partido Nacionalista Vasco
Vlad-Marius BOTOŞ
Grúpa Renew Europe
an Rómáin
Uniunea Salvați România
Gilles BOYER
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Horizons
Sylvie BRUNET
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Jordi CAÑAS
Grúpa Renew Europe
an Spáinn
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Pascal CANFIN
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Fabio Massimo CASTALDO
Grúpa Renew Europe
an Iodáil
Azione
Catherine CHABAUD
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Dita CHARANZOVÁ
Grúpa Renew Europe
an tSeicia
Independent
Olivier CHASTEL
Grúpa Renew Europe
an Bheilg
Mouvement Réformateur
Asger CHRISTENSEN
Grúpa Renew Europe
an Danmhairg
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Ilana CICUREL
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Dacian CIOLOŞ
Grúpa Renew Europe
an Rómáin
REPER
Katalin CSEH
Grúpa Renew Europe
an Ungáir
Momentum
Nicola DANTI
Grúpa Renew Europe
an Iodáil
Italia Viva – Il Centro
Jérémy DECERLE
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
LISTE L'EUROPE ENSEMBLE
Martina DLABAJOVÁ
Grúpa Renew Europe
an tSeicia
Independent
Anna Júlia DONÁTH
Grúpa Renew Europe
an Ungáir
Momentum
Lucia ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ
Grúpa Renew Europe
an tSlóvaic
Independent
Engin EROGLU
Grúpa Renew Europe
an Ghearmáin
Freie Wähler
Laurence FARRENG
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Giuseppe FERRANDINO
Grúpa Renew Europe
an Iodáil
Azione
Valter FLEGO
Grúpa Renew Europe
an Chróit
Istarski demokratski sabor - Dieta democratica istriana
Claudia GAMON
Grúpa Renew Europe
an Ostair
NEOS – Das Neue Österreich
Vlad GHEORGHE
Grúpa Renew Europe
an Rómáin
Independent
Andreas GLÜCK
Grúpa Renew Europe
an Ghearmáin
Freie Demokratische Partei
Charles GOERENS
Grúpa Renew Europe
Lucsamburg
Parti démocratique
Sandro GOZI
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Bart GROOTHUIS
Grúpa Renew Europe
an Ísiltír
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Klemen GROŠELJ
Grúpa Renew Europe
an tSlóivéin
GS
Christophe GRUDLER
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Bernard GUETTA
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Svenja HAHN
Grúpa Renew Europe
an Ghearmáin
Freie Demokratische Partei
Valérie HAYER
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Renaissance
Martin HLAVÁČEK
Grúpa Renew Europe
an tSeicia
ANO 2011
Martin HOJSÍK
Grúpa Renew Europe
an tSlóvaic
Progresívne Slovensko
Jan HUITEMA
Grúpa Renew Europe
an Ísiltír
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Ivars IJABS
Grúpa Renew Europe
an Laitvia
Attīstībai/Par!
Sophia IN 'T VELD
Grúpa Renew Europe
an Ísiltír
Independent
Irena JOVEVA
Grúpa Renew Europe
an tSlóivéin
GS
Pierre KARLESKIND
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
La République en marche
Karin KARLSBRO
Grúpa Renew Europe
an tSualainn
Liberalerna
Elsi KATAINEN
Grúpa Renew Europe
an Fhionlainn
Suomen Keskusta
Michael KAUCH
Grúpa Renew Europe
an Ghearmáin
Freie Demokratische Partei
Billy KELLEHER
Grúpa Renew Europe
Éire
Fianna Fáil Party
Fabienne KELLER
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Agir - La Droite constructive
Ondřej KNOTEK
Grúpa Renew Europe
an tSeicia
ANO 2011
Moritz KÖRNER
Grúpa Renew Europe
an Ghearmáin
Freie Demokratische Partei
Ondřej KOVAŘÍK
Grúpa Renew Europe
an tSeicia
ANO 2011
Georgios KYRTSOS
Grúpa Renew Europe
an Ghréig
Independent
Ilhan KYUCHYUK
Grúpa Renew Europe
an Bhulgáir
Movement for Rights and Freedoms
Guy LAVOCAT
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Renaissance
Nathalie LOISEAU
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Morten LØKKEGAARD
Grúpa Renew Europe
an Danmhairg
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Bergur Løkke RASMUSSEN
Grúpa Renew Europe
an Danmhairg
MODERATERNE
Karen MELCHIOR
Grúpa Renew Europe
an Danmhairg
Independent
Jozef MIHÁL
Grúpa Renew Europe
an tSlóvaic
Independent
Iskra MIHAYLOVA
Grúpa Renew Europe
an Bhulgáir
Movement for Rights and Freedoms
Alin MITUȚA
Grúpa Renew Europe
an Rómáin
REPER
Ulrike MÜLLER
Grúpa Renew Europe
an Ghearmáin
Freie Wähler
Caroline NAGTEGAAL
Grúpa Renew Europe
an Ísiltír
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Javier NART
Grúpa Renew Europe
an Spáinn
Independiente
Jan-Christoph OETJEN
Grúpa Renew Europe
an Ghearmáin
Freie Demokratische Partei
Max ORVILLE
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Urmas PAET
Grúpa Renew Europe
an Eastóin
Eesti Reformierakond
Maite PAGAZAURTUNDÚA
Grúpa Renew Europe
an Spáinn
Delegación Ciudadanos Europeos
Mauri PEKKARINEN
Grúpa Renew Europe
an Fhionlainn
Suomen Keskusta
Morten PETERSEN
Grúpa Renew Europe
an Danmhairg
Det Radikale Venstre
Dragoş PÎSLARU
Grúpa Renew Europe
an Rómáin
REPER
Eva Maria POPTCHEVA
Grúpa Renew Europe
an Spáinn
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Erik POULSEN
Grúpa Renew Europe
an Danmhairg
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Samira RAFAELA
Grúpa Renew Europe
an Ísiltír
Democraten 66
Frédérique RIES
Grúpa Renew Europe
an Bheilg
Mouvement Réformateur
Catharina RINZEMA
Grúpa Renew Europe
an Ísiltír
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Dominique RIQUET
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Radical Social-Libéral
María Soraya RODRÍGUEZ RAMOS
Grúpa Renew Europe
an Spáinn
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Monica SEMEDO
Grúpa Renew Europe
Lucsamburg
Fokus
Susana SOLÍS PÉREZ
Grúpa Renew Europe
an Spáinn
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Ramona STRUGARIU
Grúpa Renew Europe
an Rómáin
REPER
Róża THUN UND HOHENSTEIN
Grúpa Renew Europe
an Pholainn
Polska 2050
Irène TOLLERET
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Jana TOOM
Grúpa Renew Europe
an Eastóin
Eesti Keskerakond
Nils TORVALDS
Grúpa Renew Europe
an Fhionlainn
Svenska folkpartiet
Dragoş TUDORACHE
Grúpa Renew Europe
an Rómáin
REPER
Hilde VAUTMANS
Grúpa Renew Europe
an Bheilg
Open Vlaamse Liberalen en Democraten
Marie-Pierre VEDRENNE
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Mouvement Démocrate
Guy VERHOFSTADT
Grúpa Renew Europe
an Bheilg
Open Vlaamse Liberalen en Democraten
Adrián VÁZQUEZ LÁZARA
Grúpa Renew Europe
an Spáinn
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Emma WIESNER
Grúpa Renew Europe
an tSualainn
Centerpartiet
Michal WIEZIK
Grúpa Renew Europe
an tSlóvaic
Progresívne Slovensko
Salima YENBOU
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Renaissance
Stéphanie YON-COURTIN
Grúpa Renew Europe
an Fhrainc
Liste Renaissance
Marco ZULLO
Grúpa Renew Europe
an Iodáil
Independent