Jean-Louis BOURLANGES : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Union pour la démocratie française - Adhérents directs (Francuska)

Potpredsjednik 

  • 23-11-1998 / 19-07-1999 : Odbor za institucijska pitanja

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 02-09-1994 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Odbor za proračunski nadzor
  • 21-07-1994 / 19-05-1995 : Odbor za ribarstvo
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Odbor za proračune
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračune
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske
  • 16-11-1998 / 23-11-1998 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-11-1998 / 19-07-1999 : Odbor za proračunski nadzor

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za institucijska pitanja
  • 30-09-1994 / 09-05-1995 : Odbor za proračunski nadzor
  • 16-01-1997 / 16-11-1998 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračunski nadzor