Veuillez remplir ce champ
Eva-Maria QUISTORP Eva-Maria QUISTORP
Eva-Maria QUISTORP
Njemačka

Datum rođenja : , Detmold

3. parlamentarni saziv Eva-Maria QUISTORP

Klubovi zastupnika

  • 25-07-1989 / 31-05-1991 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Članica
  • 01-06-1991 / 26-01-1992 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Potpredsjednica
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika zelenih u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Bündnis 90/die Grünen (Njemačka)

Zastupnik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose sa Savezom Sovjetskih Socijalističkih Republika
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a, Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO) i Republikom Korejom