Please fill this field
Biljana BORZAN Biljana BORZAN
Biljana BORZAN

Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu

Potpredsjednica

Hrvatska - Socijaldemokratska partija Hrvatske (Hrvatska)

Datum rođenja : , Osijek

7. parlamentarni saziv Biljana BORZAN

Klubovi zastupnika

  • 01-04-2012 / 30-06-2013 : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Promatračica
  • 01-07-2013 / 30-06-2014 : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke

  • 01-04-2012 / 30-06-2013 : Socijaldemokratska partija Hrvatske (Hrvatska)
  • 01-07-2013 / 30-06-2014 : Socijaldemokratska partija Hrvatske (Hrvatska)

Zastupnik

  • 01-07-2013 / 30-06-2014 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i sigurnost hrane
  • 09-10-2013 / 30-06-2014 : Izaslanstvo za odnose s Narodnom Republikom Kinom

Zamjenica

  • 06-09-2013 / 30-06-2014 : Izaslanstvo za odnose s Albanijom, Bosnom i Hercegovinom, Srbijom, Crnom Gorom i Kosovom
  • 11-09-2013 / 30-06-2014 : Odbor za vanjske poslove

Promatračica

  • 11-04-2012 / 30-06-2013 : Odbor za promet i turizam

all-activities

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Izjave

Originalna potpisana i datirana izjava čuva se u pismohrani Europskog parlamenta.

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg