Please fill this field
Ingo FRIEDRICH Ingo FRIEDRICH
Ingo FRIEDRICH
Njemačka

Datum rođenja : , Kutno

1. parlamentarni saziv Ingo FRIEDRICH

Klubovi zastupnika

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Njemačka)

Zastupnik

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 15-10-1982 / 23-07-1984 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s Latinskom Amerikom