Veuillez remplir ce champ
Ingo FRIEDRICH Ingo FRIEDRICH
Ingo FRIEDRICH
Njemačka

Datum rođenja : , Kutno

2. parlamentarni saziv Ingo FRIEDRICH

Klubovi zastupnika

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Njemačka)

Zastupnik

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Izaslanstvo za odnose s državama južne Azije
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose s državama južne Azije

Zamjenik

  • 26-07-1984 / 21-10-1985 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Odbor za promet
  • 22-10-1985 / 20-01-1987 : Odbor za Pravilnik i predstavke
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za predstavke
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za promet i turizam