Veuillez remplir ce champ
Ingo FRIEDRICH Ingo FRIEDRICH
Ingo FRIEDRICH
Njemačka

Datum rođenja : , Kutno

3. parlamentarni saziv Ingo FRIEDRICH

Klubovi zastupnika

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Njemačka)

Potpredsjednik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za predstavke
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za predstavke

Zastupnik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Poljske

Zamjenik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za proračunski nadzor
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za proračune
  • 15-01-1992 / 13-02-1992 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 15-01-1992 / 25-02-1992 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za proračune
  • 15-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za monetarnu politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom