Ingo FRIEDRICH : 4. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Njemačka)

Predsjednik 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Mašreka i državama Perzijskog zaljeva
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Mašreka i državama Perzijskog zaljeva
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Mašreka i državama Perzijskog zaljeva
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Mašreka i državama Perzijskog zaljeva
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Mašreka i državama Perzijskog zaljeva

Potpredsjednik 

  • 22-07-1994 / 17-11-1994 : Odbor za predstavke

Zastupnik 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Odbor za predstavke
  • 21-07-1994 / 28-10-1994 : Privremeni odbor za zapošljavanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Mašreka i državama Perzijskog zaljeva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku

Zamjenik 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Pododbor za monetarnu politiku
  • 28-10-1994 / 19-07-1995 : Privremeni odbor za zapošljavanje
  • 16-01-1997 / 02-04-1998 : Odbor za vanjske poslove, sigurnost i obrambenu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za monetarnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike