Christopher BEAZLEY : 3. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 25-07-1989 / 04-02-1992 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član Predsjedništva
  • 05-02-1992 / 30-04-1992 : Klub zastupnika europskih demokrata - Član Predsjedništva
  • 01-05-1992 / 10-06-1992 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član
  • 11-06-1992 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Ujedinjena Kraljevina)

Potpredsjednik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za promet i turizam
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom

Zastupnik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Jugoslavijom
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Izaslanstvo za odnose s Estonijom, Latvijom i Litvom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove

Zamjenik 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za regionalnu politiku i regionalno planiranje
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s Finskom
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za regionalnu politiku, regionalno planiranje i odnose s regionalnim lokalnim tijelima vlasti
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Finske
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Finske