Please fill this field
Wolfgang HACKEL Wolfgang HACKEL
Wolfgang HACKEL
Njemačka

Datum rođenja : , Oberliebich (Sudetenland)

2. parlamentarni saziv Wolfgang HACKEL

Klubovi zastupnika

  • 02-12-1985 / 24-07-1989 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke

  • 02-12-1985 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Njemačka)

Zastupnik

  • 02-12-1985 / 20-01-1987 : Odbor za proračune
  • 07-05-1986 / 20-01-1987 : Izaslanstvo za odnose s Kanadom
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Odbor za proračune
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Izaslanstvo za odnose sa Savezom Sovjetskih Socijalističkih Republika