Veuillez remplir ce champ
Aristides DIMOPOULOS Aristides DIMOPOULOS
Aristides DIMOPOULOS
Grčka

Datum rođenja : , Athina

2. parlamentarni saziv Aristides DIMOPOULOS

Klubovi zastupnika

  • 01-08-1988 / 06-02-1989 : Klub zastupnika europske desnice - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke

  • 01-08-1988 / 06-02-1989 : Ethniki Politiki Enossis (Grčka)

Potpredsjednik

  • 13-09-1988 / 06-02-1989 : Izaslanstvo za odnose s Ciprom

Zastupnik

  • 10-10-1988 / 06-02-1989 : Odbor za proračunski nadzor
  • 10-10-1988 / 06-02-1989 : Odbor za predstavke