Heinrich AIGNER : 1. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član Predsjedništva

Nacionalne stranke 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Njemačka)

Predsjednik 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Odbor za proračunski nadzor

Zastupnik 

  • 20-07-1979 / 08-03-1982 : Odbor za proračune
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose sa SAD-om