Veuillez remplir ce champ
Roberta ANGELILLI Roberta ANGELILLI
Roberta ANGELILLI
Italija

Datum rođenja : , Roma

4. parlamentarni saziv Roberta ANGELILLI

Klubovi zastupnika

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Alleanza nazionale (Italija)

Zastupnik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Cipra
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Cipra
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Mađarske
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za građanske slobode i unutarnje poslove
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Republikom Južnom Afrikom

Zamjenica

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Privremeni odbor za zapošljavanje
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za prava žena
  • 06-03-1995 / 15-01-1997 : Odbor za institucijska pitanja
  • 16-01-1997 / 27-02-1997 : Odbor za regionalnu politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja