Please fill this field
Stéphane BIJOUX Stéphane BIJOUX
Stéphane BIJOUX

Klub zastupnika Renew Europe

Član

Francuska - La République en marche (Francuska)

Datum rođenja : , Saint-Denis (Reunion)

9. parlamentarni saziv Stéphane BIJOUX

Klubovi zastupnika

  • 02-07-2019 ... : Klub zastupnika Renew Europe - Član

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : La République en marche (Francuska)

Predsjednik

  • 17-10-2019 ... : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru Cariforuma i EU-a

Zastupnik

  • 02-07-2019 / 16-10-2019 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru Cariforuma i EU-a
  • 02-07-2019 ... : Odbor za regionalni razvoj
  • 17-10-2019 ... : Konferencija predsjednika izaslanstava
  • 09-03-2020 ... : Izaslanstvo u Zajedničkoj parlamentarnoj skupštini AKP-a i EU-a

Zamjenik

  • 02-07-2019 / 08-03-2020 : Izaslanstvo u Zajedničkoj parlamentarnoj skupštini AKP-a i EU-a
  • 02-07-2019 ... : Odbor za razvoj
  • 13-07-2019 ... : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg