Please fill this field
Pedro APARICIO SÁNCHEZ Pedro APARICIO SÁNCHEZ
Pedro APARICIO SÁNCHEZ
Španjolska

Datum rođenja : , Madrid

Datum smrti :

4. parlamentarni saziv Pedro APARICIO SÁNCHEZ

Klubovi zastupnika

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Zastupnik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za kulturu, mladež, obrazovanje i medije
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike
  • 16-01-1997 / 17-02-1997 : Izaslanstvo za odnose s Kazahstanom, Kirgistanom, Uzbekistanom, Tadžikistanom, Turkmenistanom i Mongolijom
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za promet i turizam
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Izaslanstvo za odnose s Rusijom
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju EU-a i Rusije
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Odboru za parlamentarnu suradnju EU-a i Rusije

Zamjenik

  • 21-07-1994 / 12-10-1995 : Odbor za socijalna pitanja i zapošljavanje
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za okoliš, javno zdravlje i zaštitu potrošača
  • 21-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike i Mercosurom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose sa zemljama Južne Amerike i Mercosurom