Veuillez remplir ce champ
David John Alfred HALLAM David John Alfred HALLAM
David John Alfred HALLAM
Ujedinjena Kraljevina

Datum rođenja : , Hackney

4. parlamentarni saziv David John Alfred HALLAM

Klubovi zastupnika

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovačke Republike
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Slovačke Republike

Zamjenik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za regionalnu politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za proračune
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom