Veuillez remplir ce champ
Gerhard HAGER Gerhard HAGER
Gerhard HAGER
Austrija

Datum rođenja : , Wien

4. parlamentarni saziv Gerhard HAGER

Klubovi zastupnika

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Freiheitliche Partei Österreichs (Austrija)

Zastupnik

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za institucijska pitanja
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EU-a i Češke Republike
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za Pravilnik, provjeru valjanosti mandata i imunitete

Zamjenik

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za institucijska pitanja