Veuillez remplir ce champ
Gerhard HAGER Gerhard HAGER
Gerhard HAGER
Austrija

Datum rođenja : , Wien

5. parlamentarni saziv Gerhard HAGER

Klubovi zastupnika

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Nezavisni zastupnici

Nacionalne stranke

  • 20-07-1999 / 12-02-2003 : Freiheitliche Partei Österreichs (Austrija)
  • 13-02-2003 / 19-07-2004 : parteilos (Austrija)

Zastupnik

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Odbor za predstavke
  • 22-07-1999 / 04-10-1999 : Odbor za industriju, vanjsku trgovinu, istraživanje i energetiku
  • 04-10-1999 / 14-01-2002 : Odbor za pravna pitanja i unutarnje tržište
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Odbor za ustavna pitanja
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Odbor za predstavke

Zamjenik

  • 22-07-1999 / 04-10-1999 : Odbor za pravna pitanja i unutarnje tržište
  • 16-09-1999 / 14-01-2002 : Odbor za ustavna pitanja
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Odbor za pravna pitanja i unutarnje tržište

all-activities

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici

Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Consumer Policy Strategy 2002-2006 EN

13-03-2003 P5_CRE(2003)03-13(1)

The work of the Danish presidency EN

18-12-2002 P5_CRE(2002)12-18(3)

Vote EN

23-10-2002 P5_CRE(2002)10-23(2)

Prijedlog/Prijedlozi rezolucija

Zastupnici mogu podnijeti pojedinačni prijedlog rezolucije na temu iz područja djelovanja EU-a. Taj se prijedlog prosljeđuje nadležnom odboru na razmatranje. Članak 143. Poslovnika

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika