Veuillez remplir ce champ
Ian HUDGHTON Ian HUDGHTON
Ian HUDGHTON
Ujedinjena Kraljevina

Datum rođenja : , Forfar

5. parlamentarni saziv Ian HUDGHTON

Klubovi zastupnika

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Zelenih/Europskog slobodnog saveza - Član

Nacionalne stranke

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Scottish National Party (Ujedinjena Kraljevina)

Zastupnik

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Odbor za ribarstvo
  • 28-09-1999 / 14-01-2002 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru Europskog gospodarskog prostora (EGP)
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Odbor za proračune
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Odbor za ribarstvo
  • 07-02-2002 / 19-07-2004 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru Europskog gospodarskog prostora (EGP)

Zamjenik

  • 22-07-1999 / 14-01-2002 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj

all-activities

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici

Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

EC-Denmark/Greenland fisheries agreement EN

31-03-2004 P5_CRE(2004)03-31(9)

Food hygiene EN

30-03-2004 P5_CRE(2004)03-30(2)

Izvješće/Izvješća ‒ u svojstvu izvjestitelja

U nadležnom parlamentarnom odboru imenuje se izvjestitelj koji sastavlja izvješće o zakonodavnim ili proračunskim prijedlozima ili drugim temama. Pri izradi izvješća izvjestitelji se smiju savjetovati s relevantnim stručnjacima i dionicima. Nadležni su i za sastavljanje kompromisnih amandmana i pregovore s izvjestiteljima u sjeni. Izvješća usvojena na razini odbora razmatraju se i o njima se glasuje na plenarnoj sjednici. Članak 55 Poslovnika

Report on the proposal for a Council regulation for the conservation of fishery resources through technical measures for the protection of juveniles of marine organisms - Committee on Fisheries EN

21-05-2003 A5-0168/2003 PE 325.173DEF PECH
Ian HUDGHTON

Report on the proposal for a Council directive amending Directive 93/53/EEC introducing minimum Community measures for the control of certain fish diseases - Committee on Fisheries EN

21-02-2000 A5-0036/2000 PE 231.682DEF PECH
Ian HUDGHTON

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Terrestrial trunked radio masts EN

03-03-2004 P-0809/2004 Komisija

Potato ring rot EN

12-02-2004 P-0525/2004 Komisija

Endometriosis EN

30-01-2004 E-0329/2004 Komisija

Pisane izjave (do 16. siječnja 2017.)

**Ovaj instrument ne postoji od 16. siječnja 2017.** Pisana izjava bila je inicijativa u vezi s temom u nadležnosti EU-a. Zastupnici su je mogli potpisati u roku od tri mjeseca.

Pisana izjava on the recognition of the right to self-determination EN

19-04-2004 P5_DCL(2004)0029 Ne razmatra se
Miquel MAYOL i RAYNAL Ian HUDGHTON Nelly MAES Camilo NOGUEIRA ROMÁN Josu ORTUONDO LARREA
Datum otvaranja : 19-04-2004
Datum isteka roka : 06-05-2004
Broj potpisnika : 21 - 06-05-2004