Please fill this field
Franc HORVAT Franc HORVAT
Franc HORVAT
Slovenija

Datum rođenja : , Kuštanovci

5. parlamentarni saziv Franc HORVAT

Klubovi zastupnika

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Promatrač
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Združena lista socialnih demokratov (Slovenija)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Združena lista socialnih demokratov (Slovenija)

Zastupnik

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku

Promatrač

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za ekonomsku i monetarnu politiku

all-activities

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici

Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Towards a European constitution EN

04-05-2004 P5_CRE(2004)05-04(3)