Bogusław LIBERADZKI : 5. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Promatrač
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Poljska)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Poljska)

Zastupnik 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za regionalnu politiku, promet i turizam

Promatrač 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za regionalnu politiku, promet i turizam
  • 03-12-2003 / 30-04-2004 : Privremeni odbor za poboljšanje sigurnosti na moru

Kontakt