Veuillez remplir ce champ
Monika BEŇOVÁ Monika BEŇOVÁ
Monika BEŇOVÁ

Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu

Članica

Slovačka - SMER-Sociálna demokracia (Slovačka)

Datum rođenja : , Bratislava

5. parlamentarni saziv Monika BEŇOVÁ

Klubovi zastupnika

  • 30-04-2003 / 30-04-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Promatračica
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Članica

Nacionalne stranke

  • 30-04-2003 / 30-04-2004 : Smer (Slovačka)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Smer (Slovačka)

Zastupnik

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja

Promatračica

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja

all-activities

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici

Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg

Poštanska adresa

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 11G130
    1047 Bruxelles