Margrete AUKEN : 9. parlamentarni saziv 

Klubovi zastupnika 

  • 02-07-2019 ... : Klub zastupnika Zelenih/Europskog slobodnog saveza - Članica

Nacionalne stranke 

  • 02-07-2019 ... : Socialistisk Folkeparti (Danska)

Potpredsjednica 

  • 26-09-2019 ... : Izaslanstvo za odnose s Palestinom

Zastupnik 

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Izaslanstvo za odnose s Palestinom
  • 02-07-2019 ... : Odbor za okoliš, javno zdravlje i sigurnost hrane
  • 02-07-2019 ... : Odbor za predstavke

Zamjenica 

  • 02-07-2019 / 09-02-2020 : Odbor za ustavna pitanja
  • 02-07-2019 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Unije za Mediteran
  • 10-02-2020 ... : Odbor za međunarodnu trgovinu

Kontakt