Please fill this field
Brigitte FOURÉ Brigitte FOURÉ
Brigitte FOURÉ
Francuska

Datum rođenja : , Amiens

6. parlamentarni saziv Brigitte FOURÉ

Klubovi zastupnika

  • 10-01-2008 / 13-07-2009 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) i Europskih demokrata - Članica

Nacionalne stranke

  • 10-01-2008 / 13-07-2009 : Nouveau Centre (Francuska)

Zastupnik

  • 16-01-2008 / 13-07-2009 : Odbor za promet i turizam
  • 16-01-2008 / 13-07-2009 : Izaslanstvo za odnose s državama Perzijskog zaljeva, uključujući Jemen

Zamjenica

  • 15-01-2008 / 13-07-2009 : Odbor za unutarnje tržište i zaštitu potrošača

all-activities

Sudjelovanje u raspravama na plenarnoj sjednici

Govori s plenarnih sjednica i pisane izjave koje se odnose na plenarne rasprave. Članak 204. i članak 171. stavak 11. Poslovnika

Explanations of vote EN

23-04-2009 P6_CRE(2009)04-23(9)

Explanations of vote EN

23-04-2009 P6_CRE(2009)04-23(9)

Explanations of vote EN

02-04-2009 P6_CRE(2009)04-02(10)

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Popis nazočnih

Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.