Veuillez remplir ce champ
Pierre M.L.L.C. DESCHAMPS Pierre M.L.L.C. DESCHAMPS
Pierre M.L.L.C. DESCHAMPS
Belgija

Datum rođenja : , Schaerbeek

1. parlamentarni saziv Pierre M.L.L.C. DESCHAMPS

Klubovi zastupnika

  • 21-05-1980 / 23-07-1984 : Klub zastupnika Europske pučke stranke (Kršćansko-demokratski klub zastupnika) - Član

Nacionalne stranke

  • 21-05-1980 / 23-07-1984 : Parti social-chrétien (Parti populaire européen) (Belgija)

Zastupnik

  • 22-05-1980 / 20-01-1982 : Odbor za vanjske ekonomske odnose
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Odbor za političke poslove
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Izaslanstvo za odnose s državama članicama ASEAN-a i Međuparlamentarnom organizacijom ASEAN-a (AIPO)