Veuillez remplir ce champ
Viorica DĂNCILĂ Viorica DĂNCILĂ
Viorica DĂNCILĂ
Rumunjska

Datum rođenja : , Roşiori de Vede

6. parlamentarni saziv Viorica DĂNCILĂ

Klubovi zastupnika

  • 21-01-2009 / 13-07-2009 : Klub socijalista u Europskom parlamentu - Članica

Nacionalne stranke

  • 21-01-2009 / 13-07-2009 : Partidul Social Democrat (Rumunjska)

Zastupnik

  • 05-02-2009 / 13-07-2009 : Odbor za proračune
  • 05-02-2009 / 13-07-2009 : Izaslanstvo za odnose s Izraelom

Zamjenica

  • 03-02-2009 / 13-07-2009 : Odbor za proračunski nadzor
  • 03-02-2009 / 13-07-2009 : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka

all-activities

Parlamentarno pitanje/Parlamentarna pitanja

Pitanja za usmeni odgovor s raspravom može podnijeti odbor, klub zastupnika ili najmanje 5 % zastupnika u Parlamentu. Pitanja se upućuju drugim institucijama EU-a. Konferencija predsjednika odlučuje hoće li i kojim redoslijedom pitanja biti uvrštena u konačni prijedlog dnevnog reda plenarne sjednice. Članak 128. Poslovnika

Popis nazočnih

Ova evidencija prisutnosti izvadak je iz zapisnika plenarnih sjednica 6. parlamentarnog saziva. Podaci iz evidencije dostavljaju se samo u informativne svrhe i odnose se na mandat zastupnika u Europskom parlamentu. Radi se o neobrađenim podatcima koji ne uključuju ispravke za opravdanu odsutnost zbog bolesti, rodiljnog/očinskog dopusta, odobrenih poslova u okviru parlamentarnih izaslanstava itd.