Veuillez remplir ce champ
Gérard R.P. FUCHS Gérard R.P. FUCHS
Gérard R.P. FUCHS
Francuska

Datum rođenja : , Longjumeau

3. parlamentarni saziv Gérard R.P. FUCHS

Klubovi zastupnika

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Klub zastupnika socijalista - Član
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Klub zastupnika Stranke europskih socijalista - Član

Nacionalne stranke

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francuska)

Potpredsjednik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Odbor za ekonomsku, monetarnu i industrijsku politiku

Zastupnik

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Odbor za institucijska pitanja
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Izaslanstvo za odnose s Poljskom
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Izaslanstvo za odnose s republikama Zajednice nezavisnih država (ZND)
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za sigurnost i razoružanje
  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Pododbor za monetarnu politiku
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama Zajednice nezavisnih država (ZND)
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru EZ-a i Europskog gospodarskog prostora
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo u Zajedničkom parlamentarnom odboru Europskog gospodarskog prostora
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Izaslanstvo za odnose s republikama Zajednice nezavisnih država (ZND)