Please fill this field
Andrea COZZOLINO Andrea COZZOLINO
Andrea COZZOLINO

Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu

Član

Italija - Partito Democratico (Italija)

Datum rođenja : , Napoli

9. parlamentarni saziv Andrea COZZOLINO

Klubovi zastupnika

  • 02-07-2019 ... : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Partito Democratico (Italija)

Predsjednik

  • 26-09-2019 ... : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom arapskog Magreba, uključujući Zajedničke parlamentarne odbore EU-a i Maroka, EU-a i Tunisa te EU-a i Alžira

Zastupnik

  • 02-07-2019 / 16-07-2019 : Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom arapskog Magreba, uključujući Zajedničke parlamentarne odbore EU-a i Maroka, EU-a i Tunisa te EU-a i Alžira
  • 02-07-2019 ... : Odbor za regionalni razvoj
  • 04-07-2019 ... : Pododbor za ljudska prava
  • 26-09-2019 ... : Konferencija predsjednika izaslanstava

Zamjenik

  • 02-07-2019 / 03-07-2019 : Pododbor za ljudska prava
  • 02-07-2019 ... : Odbor za vanjske poslove
  • 02-07-2019 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Unije za Mediteran

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg