Please fill this field
José Manuel FERNANDES José Manuel FERNANDES
José Manuel FERNANDES

Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati)

Član

Portugal - Partido Social Democrata (Portugal)

Datum rođenja : , Vila Verde

9. parlamentarni saziv José Manuel FERNANDES

Klubovi zastupnika

  • 02-07-2019 ... : Klub zastupnika Europske pučke stranke (kršćanski demokrati) - Član

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Partido Social Democrata (Portugal)

Predsjednik

  • 26-09-2019 ... : Izaslanstvo za odnose sa Saveznom Republikom Brazilom

Zastupnik

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Izaslanstvo za odnose sa Saveznom Republikom Brazilom
  • 02-07-2019 ... : Odbor za proračune
  • 02-07-2019 ... : Izaslanstvo za odnose s državama Mercosura
  • 02-07-2019 ... : Izaslanstvo u Europsko-latinskoameričkoj parlamentarnoj skupštini
  • 26-09-2019 ... : Konferencija predsjednika izaslanstava
  • 12-02-2020 ... : Odbor za proračunski nadzor

Zamjenik

  • 02-07-2019 ... : Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
  • 02-07-2019 ... : Izaslanstvo za odnose s državama Magreba i Unijom arapskog Magreba, uključujući Zajedničke parlamentarne odbore EU-a i Maroka, EU-a i Tunisa te EU-a i Alžira
  • 02-07-2019 ... : Izaslanstvo u Parlamentarnoj skupštini Unije za Mediteran

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg