Please fill this field
Andrus ANSIP Andrus ANSIP
Andrus ANSIP

Renew Europe képviselőcsoport

Tag

Észtország - Eesti Reformierakond (Észtország)

Születési idő : , Tartu

8. parlamenti ciklus Andrus ANSIP

Képviselőcsoportok

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Liberálisok és Demokraták Szövetsége Európáért képviselőcsoport - Alelnök

Nemzeti pártok

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Eesti Reformierakond (Észtország)

Képviselok

  • 01-07-2014 / 21-10-2014 : Ipari, Kutatási és Energiaügyi Bizottság
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Az EU-Kazahsztán, EU-Kirgizisztán, EU-Üzbegisztán és EU-Tádzsikisztán Parlamenti Együttműködési Bizottságokba delegált küldöttség és a Türkmenisztánnal és Mongóliával fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 22-10-2014 / 31-10-2014 : Költségvetési Bizottság

Póttag

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Regionális Fejlesztési Bizottság
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Az EU–Ukrajna Parlamenti Társulási Bizottságba delegált küldöttség
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Az Euronest Parlamenti Közgyűlésbe delegált küldöttség

Fő parlamenti tevékenységek

Nyilatkozatok

Az Európai Parlament által archivált eredeti, aláírt és keltezéssel ellátott nyilatkozat.

Kapcsolat

Bruxelles

Strasbourg