Please fill this field
Franc BOGOVIČ Franc BOGOVIČ
Franc BOGOVIČ

Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport

Tag

Szlovénia - Slovenska ljudska stranka (Szlovénia)

Születési idő : , Senovo

9. parlamenti ciklus Franc BOGOVIČ

Képviselőcsoportok

  • 02-07-2019 ... : Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport - Tag

Nemzeti pártok

  • 02-07-2019 ... : Slovenska ljudska stranka (Szlovénia)

Alelnök

  • 26-09-2019 ... : Az EU–Szerbia Stabilizációs és Társulási Parlamenti Bizottságba delegált küldöttség

Képviselok

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Az EU–Szerbia Stabilizációs és Társulási Parlamenti Bizottságba delegált küldöttség
  • 02-07-2019 ... : Regionális Fejlesztési Bizottság

Póttag

  • 02-07-2019 ... : Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 02-07-2019 ... : A Kínai Népköztársasággal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 12-02-2020 ... : Az AKCS–EU Közös Parlamenti Közgyűlésbe delegált küldöttség

Kapcsolat

Bruxelles

Strasbourg