Bill NEWTON DUNN : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Európai Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 10-07-1980 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 11-07-1980 / 23-07-1984 : Költségvetési Bizottság
  • 14-01-1983 / 23-07-1984 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Az EFTA Parlamenti Tagok Bizottságával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Kapcsolat