Please fill this field
Bill NEWTON DUNN Bill NEWTON DUNN
Bill NEWTON DUNN
Egyesült Királyság

2. parlamenti ciklus Bill NEWTON DUNN

Képviselőcsoportok

  • 24-07-1984 / 04-02-1988 : Európai Demokraták Csoportja - Tag
  • 05-02-1988 / 24-07-1989 : Európai Demokraták Csoportja - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Alelnök

  • 21-01-1987 / 12-03-1989 : Az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Közlekedési Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : A Maghreb országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Maghreb országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 13-03-1989 / 24-07-1989 : A kelet-európai II. Csoporttal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetési Bizottság
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Költségvetési Bizottság