Please fill this field
Bill NEWTON DUNN Bill NEWTON DUNN
Bill NEWTON DUNN
Egyesült Királyság

3. parlamenti ciklus Bill NEWTON DUNN

Képviselőcsoportok

  • 25-07-1989 / 12-02-1991 : Európai Demokraták Csoportja - Az elnökség tagja
  • 13-02-1991 / 20-01-1992 : Európai Demokraták Csoportja - Tag
  • 21-01-1992 / 30-04-1992 : Európai Demokraták Csoportja - Alelnök
  • 01-05-1992 / 10-06-1992 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 11-06-1992 / 18-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Alelnök

  • 26-07-1989 / 14-09-1989 : Költségvetési Bizottság

Képviselok

  • 26-07-1989 / 10-03-1991 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Petíciós Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Az EGK-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 22-04-1993 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Petíciós Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 11-03-1991 / 14-01-1992 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Magyarországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 05-09-1993 : Külügyi és Biztonságpolitikai Bizottság
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Magyarországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Magyarország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak