Please fill this field
Bill NEWTON DUNN Bill NEWTON DUNN
Bill NEWTON DUNN
Egyesült Királyság

5. parlamenti ciklus Bill NEWTON DUNN

Képviselőcsoportok

  • 20-07-1999 / 28-11-2000 : az Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) és Európai Demokraták képviselőcsoportja - Tag
  • 29-11-2000 / 19-07-2004 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok

  • 20-07-1999 / 28-11-2000 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)
  • 29-11-2000 / 19-07-2004 : Liberal Democrat Party (Egyesült Királyság)

Alelnök

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Külügyi, Emberi Jogi, Közös Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság

Képviselok

  • 21-07-1999 / 02-02-2000 : Petíciós Bizottság
  • 06-10-1999 / 14-01-2002 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Az Állampolgári Jogokért és Szabadságjogokért, a Belügyekért és az Igazságügyért Felelős Bizottság
  • 07-02-2002 / 19-07-2004 : A Palesztin Jogalkotó Tanáccsal folytatott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 07-02-2002 / 19-07-2004 : Az EU-Örményország, EU-Azerbajdzsán, EU-Grúzia parlamenti együttműködési bizottságokba delegált küldöttség
  • 07-03-2002 / 19-07-2004 : Az EU-Oroszország Parlamenti Együttműködési Bizottságba delegált küldöttség

Póttag

  • 21-07-1999 / 28-11-2000 : Az Állampolgári Jogok, Igazságügy és Belügyek Bizottsága
  • 06-07-2000 / 28-11-2000 : Az Echelon Megfigyelőrendszer Ideiglenes Bizottsága
  • 15-01-2001 / 14-01-2002 : Az Állampolgári Jogok, Igazságügy és Belügyek Bizottsága
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Ipari, Külkereskedelmi, Kutatási és Energiaügyi Bizottság

all-activities

Részvétel a plenáris ülés vitáiban

A plenáris ülésen elhangzott beszédek és a plenáris vitákhoz kapcsolódó írásbeli nyilatkozatok. 204. cikk és 171. cikk (11) bekezdés

Az Unió polgárainak szabadsága és biztonsága

04-05-2004 P5_CRE-REV(2004)05-04(9)

Question Time (Commission) EN

20-04-2004 P5_CRE(2004)04-20(17)

Question Time (Commission) EN

09-03-2004 P5_CRE(2004)03-09(12)

Jelentés(ek) – előadóként beterjesztve

A felelős parlamenti bizottságban előadót neveznek ki a jogalkotási és költségvetési jellegű javaslatokról vagy egyéb kérdésekről szóló jelentés elkészítésére. Jelentéseik elkészítése során az előadók konzultálhatnak szakértőkkel és az érdekelt felekkel. Az előadók felelősek továbbá a kompromisszumos módosítások megfogalmazásáért és az árnyékelőadókkal folytatott tárgyalásokért. A bizottsági szinten elfogadott jelentéseket ezután plenáris ülésen tárgyalják és szavaznak róluk. 55. cikk

Report on the proposal for a Council Regulation creating the Rapid Reaction Facility - Committee on Foreign Affairs, Human Rights, Common Security and Defence Policy EN

07-12-2000 A5-0392/2000 PE 285.651DEF AFET
Bill NEWTON DUNN

Report on the initiative of the Federal Republic of Germany with a wiew to the adoption of a Council Decision on the improved exchange of information to combat counterfeit travel documents - Committee on Citizens' Freedoms and Rights, Justice and Home Affairs EN

09-11-1999 A5-0050/1999 PE 231.808DEF LIBE
Bill NEWTON DUNN

Állásfoglalásra irányuló indítvány(ok)

A képviselők egyéni indítványokat nyújthatnak be az EU tevékenységi körébe tartozó kérdésekben. Az indítványt megfontolásra a felelős bizottság elé terjesztik. 143. cikk

Parlamenti kérdés(ek)

Vitára bocsátandó, szóbeli választ igénylő kérdést benyújthat bizottság, képviselőcsoport vagy a Parlament összes képviselőjének legalább 5%-a. A címzettek más uniós intézmények. Az Elnökök Értekezlete dönti el, hogy a kérdések felkerülnek-e és milyen sorrendben egy adott plenáris ülés végleges napirendtervezetére. 128. cikk

Theft of personal data EN

18-03-2004 H-0180/2004 Bizottság

Aid promised by Europeans to Afghanistan EN

18-03-2004 H-0179/2004 Tanács

Expert advice in the JHA sector EN

23-02-2004 P-0645/2004 Bizottság