Please fill this field
Paolo BORCHIA Paolo BORCHIA
Paolo BORCHIA

Identiteto ir demokratijos frakcija

Narys

Italija - Lega (Italija)

Gimimo data : , NEGRAR

Gyvenimo aprašymas Paolo BORCHIA

Originalo kalba : IT


Gyvenimo aprašymas   (Ši informacija skelbiama tik Parlamento nario atsakomybe)

Atnaujinta: 21/10/2019

Išsilavinimas (mokslo laipsniai, pedagoginiai vardai ir diplomai)

  • 03/2005 : Padujos universiteto politikos mokslų bakalauro diplomas

Profesinė karjera

  • 16/03/2016-01/07/2019 : Europos Parlamento Tautų ir laisvės Europos frakcijos patarėjas politikos klausimais
  • 14/01/2010-15/03/2016 : Europos Parlamento nario akredituotas padėjėjas
  • 11/2008-12/2009 : privačios bendrovės administratorius
  • 01/2008-10/2008 : banko paslaugų įmonės patarėjas
  • 05/2005-12/2007 : privačios bendrovės administratorius

Politinė karjera

Pareigos politinėje partijoje ar šalies profesinėje sąjungoje

  • 06/2018 : partijos „Lega nel Mondo“ skyriaus federalinis koordinatorius

Kontaktai

Bruxelles

Strasbourg