Please fill this field
Kosma ZŁOTOWSKI Kosma ZŁOTOWSKI
Kosma ZŁOTOWSKI

Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija

Vienas iš iždininkų

Lenkija - Prawo i Sprawiedliwość (Lenkija)

Gimimo data : , Bydgoszcz

9-oji Parlamento kadencija Kosma ZŁOTOWSKI

Frakcijos

  • 02-07-2019 ... : Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija - Vienas iš iždininkų

Nacionalinės partijos

  • 02-07-2019 ... : Prawo i Sprawiedliwość (Lenkija)

Pirmininko pavaduotojas

  • 26-09-2019 ... : Delegacija ES ir Armėnijos parlamentiniame partnerystės komitete, ES ir Azerbaidžano parlamentinio bendradarbiavimo komitete ir ES ir Gruzijos parlamentiniame asociacijos komitete

Narys

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegacija ES ir Armėnijos parlamentiniame partnerystės komitete, ES ir Azerbaidžano parlamentinio bendradarbiavimo komitete ir ES ir Gruzijos parlamentiniame asociacijos komitete
  • 02-07-2019 ... : Transporto ir turizmo komitetas
  • 02-07-2019 ... : Peticijų komitetas
  • 02-07-2019 ... : Delegacija EURONEST parlamentinėje asamblėjoje

Pavaduojantis narys

  • 02-07-2019 ... : Teisės reikalų komitetas
  • 02-07-2019 ... : Delegacija ryšiams su Australija ir Naująja Zelandija
  • 09-12-2019 / 01-07-2020 : Konstitucinių reikalų komitetas
  • 02-07-2020 ... : Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas

Kontaktai

Bruxelles

Strasbourg