Please fill this field
Maria ARENA Maria ARENA
Maria ARENA

Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa

Locekle

Beļģija - Parti Socialiste (Beļģija)

Dzimšanas gads : , Mons

CV Maria ARENA

Oriģinālvalodas versija : FR


CV   (par publicēto informāciju ir atbildīga pati deputāte)

Atjaunināts 03/03/2015

Izglītība (kvalifikācijas un diplomi)

  • 01/09/1987-30/06/1988 : augstskola, ekonomika: Monsas Katoļu universitāte

Profesionālā darbība

  • 01/01/1990-31/12/2000 : starptautiska eksperte nodarbinātības un pieaugušo apmācības jomā (civildienests / valsts pārvalde (citas jomas))

Politiskā darbība

Amati valsts parlamentā

  • 17/07/2009-13/06/2010 : Pārstāvju palātas deputāte
  • 13/06/2010-... : senatore

Amati valsts valdībā

  • 01/01/2000-31/12/2009 : ministre

Kontakti

Bruxelles

Strasbourg