Helmut KUHNE : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (il-Ġermanja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 16-01-1997 / 20-11-1997 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti