Michl EBNER : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 11-10-1995 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 12-10-1995 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Südtiroler Volkspartei (Partito popolare sudtirolese) (l-Italja)

President 

  • 30-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mas-Slovenja
  • 30-01-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mas-Slovenja
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Slovenja

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Ceka, r-Repubblika Slovakka u s-Slovenja
  • 11-10-1995 / 30-10-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mas-Slovenja
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mas-Slovenja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 17-11-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 24-01-1999 / 14-11-2000 : Kumitat dwar l-Affarijiet Kostituzzjonali