Veuillez remplir ce champ
Giorgio ROSSETTI Giorgio ROSSETTI
Giorgio ROSSETTI
Italië

Geboortedatum : , Trieste

2de zittingsperiode Giorgio ROSSETTI

Fracties

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Italië)

Ondervoorzitter

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Joegoslavië
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Joegoslavië

Leden

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie vervoer
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Joegoslavië

Plaatsvervanger

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie vervoer en toerisme
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie verzoekerschriften