Veuillez remplir ce champ
Giorgio ROSSETTI Giorgio ROSSETTI
Giorgio ROSSETTI
Italië

Geboortedatum : , Trieste

3de zittingsperiode Giorgio ROSSETTI

Fracties

  • 25-07-1989 / 11-01-1993 : Fractie voor een Unitair Europees Links - Lid
  • 12-01-1993 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Italië)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Italië)

Voorzitter

  • 16-09-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Finland
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Finland

Leden

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 15-06-1990 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 14-12-1992 / 18-07-1994 : Subcommissie rechten van de mens
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Europese Economische Ruimte
  • 16-07-1993 / 15-09-1993 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Finland
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico

Plaatsvervanger

  • 26-07-1989 / 14-06-1990 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid
  • 28-01-1992 / 13-12-1992 : Subcommissie rechten van de mens